Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-pierwszoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz
  RODO

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy
  Egzamin ósmoklasisty
  NAUCZANIE ZDALNE

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa
  BIBLIOTEKA

Życie szkoły:
  SPORT
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  E-LEARNING

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 510
Nieaktywowany Użytkownik: 20
Najnowszy Użytkownik: dominikao
 

Rekrutacja
     
Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Harmonogram rekrutacji

Felix dnia czerwiec 25 2020 20:18:13 0 Komentarzy · 14 Czytań · Drukuj
     
     
Komunikat dla rodziców uczniów klas I i VII w roku szkolnym 2020/2021

Uwaga rodzice uczniów przyszłych klas I i VII
Zdjęcia do legitymacji szkolnej prosimy składać do dnia 31.07.2020 r. (w kopercie do skrzynki pocztowej przy dyżurce szkolnej - wejście główne).

Felix dnia lipiec 06 2020 16:06:20 0 Komentarzy · 5 Czytań · Drukuj
     
     
Wakacyjne życzenia




Felix dnia czerwiec 25 2020 21:26:15 0 Komentarzy · 16 Czytań · Drukuj
     
     
Wakacyjne rady



Felix dnia czerwiec 25 2020 20:51:30 0 Komentarzy · 15 Czytań · Drukuj
     
     
KOLEJNY SUKCES

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Michał Nijak z klasy 2a otrzymał
Nagrodę w XIV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Paleta marzeń”,
zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Inowrocławiu.
GRATULUJEMY !!!


Felix dnia czerwiec 25 2020 20:04:43 0 Komentarzy · 37 Czytań · Drukuj
     
     
"Liczby rządzą światem"

W tym roku szkolnym nasi uczniowie klas piątych wzięli udział w XX Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Liczby rządzą światem” pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia.
Pięcioro z nich przeszło do finału. Są to:
Magdalena Jasiczek kl.5a
Mateusz Kadaj kl.5a
Ksawery Ograbek kl.5a
Michał Pstrong kl.5a
Mikołaj Zawisza kl.5a

Opiekunem uczniów jest pani Monika Piskor.
Niestety, z powodu pandemii w tym roku finał tego konkursu nie odbył się.

Felix dnia czerwiec 25 2020 19:50:36 0 Komentarzy · 19 Czytań · Drukuj
     
     
Finalista XVII Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych




Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Mateusz Kadaj z klasy 5a znalazł się
w gronie finalistów XVII Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych w kategorii CM organizowanych przez Politechnikę Wrocławską.
Z powodu pandemii koronawirusa organizator odwołał tegoroczny Międzynarodowy Finał w Lozannie.


Felix dnia czerwiec 25 2020 18:38:48 0 Komentarzy · 17 Czytań · Drukuj
     
     
Działalność SP 5 w Klubie Szkół UNICEF


Felix dnia czerwiec 24 2020 19:56:44 0 Komentarzy · 16 Czytań · Drukuj
     
     
KANGUR MATEMATYCZNY 2020

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2020 został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl w dniach 2, 3, 4 i 5 czerwca 2020 roku.
Miło nam poinformować, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu odnieśli wielki sukces !!! 22 uczniów uzyskało nagrody w tym konkursie. Oto oni:
Wynik bardzo dobry (nagroda II stopnia):
1. Maja Mikołajewska klasa 2A, nauczyciel Beata Krysińska
2. Natasza Karaszewska klasa 2B, nauczyciel Ewa Peplinska
3. Mikołaj Świderski klasa 2C, nauczyciel Alicja Rozman
4. Wiktoria Maćkowiak klasa 2E, nauczyciel Ewa Kulawczuk
Wyróżnienie (nagroda III stopnia):
1. Alex Kołodziejczak, Michał Nijak i Nikola Zielińska klasa 2A, nauczyciel Beata Krysińska
2. Jakub Giętkowski i Oliwier Wróblewski klasa 2B, nauczyciel Ewa Peplinska
3. Alicja Tyszko klasa 2E, nauczyciel Ewa Kulawczuk
4. Piotr Labocha klasa 3A, nauczyciel Anna Ciechanowska
5. Bartosz Onyszkiewicz i Brunon Walicki klasa 3B, nauczyciel Elżbieta Kulesiewicz
6. Aleksander Sienkiewicz klasa 3D, nauczyciel Adriana Skonieczna
7. Magdalena Jasiczek, Mateusz Kadaj, Ksawery Ograbek i Michał Pstrong klasa 5A oraz Mateusz Dąbrowski i Tomasz Kwak klasa 6A, nauczyciel Monika Piskor
8. Szymon Zastawny klasa 5E, nauczyciel Ewa Kosińska
9. Zuzanna Przygocka klasa 7A, nauczyciel Dariusz Adamus.
Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom gratulujemy sukcesów.
Zapraszamy uczniów do udziału w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR w przyszłym roku szkolnym, bo warto!!!
Koordynator szkolny konkursu
Dariusz Adamus



Felix dnia czerwiec 24 2020 19:20:48 0 Komentarzy · 41 Czytań · Drukuj
     
     
Nowe inwestycje w SP 5


Nowe inwestycje poprawiające funkcjonalność naszej szkoły - szafki dla uczniów klas VII i VIII już zamontowano na korytarzach szkolnych.

W związku ze zwiększającą się liczbą uczniów w SP 5 zakupiono również dodatkowy sprzęt do pracowni komputerowej - nowe laptopy.

.


Felix dnia czerwiec 20 2020 12:46:10 0 Komentarzy · 24 Czytań · Drukuj
     
     
Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2010 odbędzie się 26.06.2020 r. o podanych poniżej godzinach dla poszczególnych klas:
godz. 8.00 - klasy: VIIa, VIa, Vb, Vc, Vd, Ve
godz. 8.30 - klasa: Va
godz. 9.00 - klasy: Ia, Ib, Ic, Id
godz. 10.00 - klasy: IIa, IIb, IIc, IId, IIe
godz. 11.00 - klasy: IIIa, IIIb, IIIc, IIId
godz. 12.00 - klasy: VIIIa, VIIIb
O przydzielonych miejscach rozdania świadectw poinformują wychowawcy przez dziennik elektroniczny.
Prosimy o zachowanie wytycznych sanitarnych dotyczących COVID-19 zalecanych przez MEN, GIS i MZ
.

Felix dnia czerwiec 17 2020 21:38:59 0 Komentarzy · 25 Czytań · Drukuj
     
Strona 1 z 113 1 2 3 4 > >>
Kalendarz
Lipiec 2020
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew