Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-pierwszoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy
  Egzamin ósmoklasisty
  Egzamin gimnazjalisty

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  SPORT
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  E-LEARNING

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 509
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: Zero
 

     
MIKOŁAJKOWY MITING PŁYWACKI

klasy IV-V
25 m stylem klasycznym
1m- Magdalena Jasiczek
2m- Małgorzata Kilich
3m- Julia Selke

25 m stylem grzbietowym
1m- Alicja Sobocińska, Mateusz Kadaj
2m- Maja Kalinowska, Ksawery Ograbek
3m- Gloria Harenda

25m stylem dowolnym

1m- Magdalena Jasiczek, Piotr Szczucki
2m- Alicja Sobocińska, Szymon Zastawny
3m- Nicola Wysocka, Oliwier Jelonek

klasy VII- VIII

50 m stylem klasycznym

1m- Maja Będkowska, Hubert Suchodolski
2m- Julia Stefańska
3m- Laura Połeć

50 m stylem dowolnym

1m- Maja Będkowska, Hubert Suchodolski
2m- Julia Stefańska, Mikołaj Andrys
3m- Justyna Nawrocka, Hubert Niewiadomski

50 m stylem grzbietowym

1m- Zuzanna Ślebodzińska, Hubert Suchodolski
2m- Wiktoria Czekała

klasy III gimnazjalne

50 m stylem klasycznym

1m- Janek Kuls
2m- Oliwier Oczki
3m- Patryk Bednarski

50 m stylem grzbietowym

1m- Martyna Staszewska, Janek Kuls

50 m stylem dowolnym
1m- Martyna Staszewska, Janek Kuls
2m- Oliwier Oczki
3m- Patryk Bednarski

Pokazowy start stylem motylkowym zaprezentował Janek Kuls i Hubert Suchodolski. Każdy uczestnik mitingu otrzymał pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy medale ufundowane przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego. Wszystkim serdecznie gratulujemy!




Felix dnia grudzień 16 2018 14:47:01 0 Komentarzy · 81 Czytań · Drukuj
     
     
Komentarze
Brak komentarzy.
     
     
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
     
     
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
     
Kalendarz
Styczeń 2019
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew