Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-pierwszoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz
  RODO

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy
  Egzamin ósmoklasisty
  NAUCZANIE ZDALNE

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa
  BIBLIOTEKA

Życie szkoły:
  SPORT
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  E-LEARNING

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 9
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 510
Nieaktywowany Użytkownik: 17
Najnowszy Użytkownik: dominikao
 

     
Jaśniej i bezpieczniej wokół rąbińskiej SP5.

Na terenie Zespołu Orlik przy naszej szkole zainstalowano nowe lampy. Nowe oświetlenie zostało zamontowane także przy przejściu dla pieszych, z którego korzysta również społeczność szkolna na rogu ulic Kiełbasiewicza i Błażka. Obie inwestycje sfinansowane zostały przez władze naszego miasta. Dziękujemy!

Felix dnia grudzień 20 2019 20:32:54 0 Komentarzy · 180 Czytań · Drukuj
     
     
Bezpieczeństwo przede wszystkim

Uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w konkursie dla dzieci i młodzieży "Zamontuj czujkę w domu" organizowanym przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu w ramach kampanii edukacyjno - informacyjnej Państwowej Straży Pożarnej "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". W konkursie wzięły udział 1393 osoby z całego powiatu. W drodze losowania z 1229 prawidłowo wypełnionych arkuszy zadań wyłoniono 24 zwycięzców. W kategorii szkół podstawowych klas IV - VI nagrodę otrzymał uczeń klasy Vc - Filip Rakowski. Serdecznie gratulujemy!

dominikao dnia grudzień 19 2019 22:04:54 0 Komentarzy · 203 Czytań · Drukuj
     
     
PACZKA DLA RODAKA I BOHATERA NA KRESACH

O tym jak wiele osób potrzebuje pomocy, wie każdy z nas. Nawet potrafi się dzielić, bo to szlachetne. Osoby, które aktywnie pomagają, wyznają zasadę, według, której dobro powraca. Nie trzeba być bogatym, aby dzielić się z innymi. Dzieci z edukacji wczesnoszkolnej już drugi rok włączyły się do akcji „Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach”. Koordynatorem akcji była p. Adriana Skonieczna. Całość darów przekazanych z potrzeby serca ruszyła na Kresy.

dominikao dnia grudzień 18 2019 21:47:58 0 Komentarzy · 198 Czytań · Drukuj
     
     
SZKOLNY TEST WIEDZY O SPORCIE

Dnia 17 grudnia w sali gimnastycznej odbyło się podsumowanie Szkolnego Testu Wiedzy o Sporcie dla uczniów klas V-VIII, który został przeprowadzony w minionym tygodniu. Jego głównym organizatorem był animator sportu p. Adam Strachanowski oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Test składał się z 30 pytań i obejmowała zagadnienia z 10 dyscyplin sportowych. Najlepszy uczestnik- Jakub Beciński z klasy 8b, zdobył 28 pkt. na 30 możliwych, drugie miejsce zajął Paweł Korepta (8b ), a trzecie Kacper Wachowiak (8a). Biorący udział w rywalizacji otrzymali dyplomy, książki i nagrody rzeczowe, ufundowane przez Drukarnię Pozkal i Pat Shop. Uczniom gratulujemy, a sponsorom serdecznie dziękujemy.

dominikao dnia grudzień 18 2019 21:39:48 0 Komentarzy · 207 Czytań · Drukuj
     
     
Chcemy dzielić się świąteczną radością!

Uczniowie klasy VII a pod kierunkiem Pani Renaty Czyżewskiej oraz wychowawczyni we czwartek, 12 grudnia wzięli udział w warsztatach, których celem było wykonanie świątecznych dekoracji, by bezinteresownie podzielić się z innymi. Siódmoklasiści z wielkim zaangażowaniem w małych grupkach zdobili szklane żłobki, które będzie można podziwiać, ale i kupić na świątecznym kiermaszu podczas zebrań z rodzicami 17 grudnia. Zachęcamy do zakupu, gdyż pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Pragniemy nie tylko my cieszyć się nadchodzącymi świętami, ale także by inni poczuli za naszą przyczyną odrobinę radości! Dziękujemy Panu Pawłowi Sobierajowi, właścicielowi zakładu szklarskiego, za wykonanie żłobków i Pani Katarzynie Budce, dobremu duchowi akcji, za pomysł i zakupienie materiałów.

Felix dnia grudzień 16 2019 19:44:48 0 Komentarzy · 212 Czytań · Drukuj
     
     
„Zajęcia z Tik-u źródłem dobrych wyników”


Felix dnia grudzień 16 2019 17:40:30 0 Komentarzy · 225 Czytań · Drukuj
     
     
Miasto Inowrocław realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn: „Zajęcia z Tik-u źródłem dobrych wyników”

Projekt pod nazwą "Zajęcia z TIK-u źródłem dobrych wyników" kierowany jest do uczniów 12 szkół podstawowych, których organem prowadzącym jest Miasto Inowrocław.
W ramach projektu przeprowadzone zostaną zajęcia pozalekcyjne ukierunkowane na rozwój kompetencji kluczowych, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia specjalistyczne oraz warsztaty (kursy) doszkalające dla nauczycieli. Projekt adresowany jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych w zakresie podstawowego materiału programowego jak i do uczniów z deficytami, dla których przygotowano zajęcia indywidualne i specjalistyczne. W projekcie udział weźmie łącznie 1507 uczniów, 220 nauczycieli biorących udział w warsztatach.
W projekcie zaplanowano formy wsparcia dla uczniów 12 szkół podstawowych - Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 5,Szkoły Podstawowej nr 6, Szkoły Podstawowej nr 8, Szkoły Podstawowej nr 9, Szkoły Podstawowej nr 10, Szkoły Podstawowej nr 11, Szkoły Podstawowej nr 14, Szkoły Podstawowej nr 16, Szkoły Podstawowej Integracyjnej.

Felix dnia grudzień 16 2019 17:22:54 0 Komentarzy · 223 Czytań · Drukuj
     
     
Mój świat i... Jana Kasprowicza

Uczniowie z kl. Va wzięli udział w 9.edycji Międzyszkolnego Konkursu Poetycko - Plastycznego poświęconego Poecie z Kujaw. Michał Pstrong zajął lll miejsce za ilustrację do wiersza "Matka", a Antonina Witczak została wyróżniona za napisanie wiersza pt. "Grajkowie" Oboje uczestniczyli w uroczystym rozdaniu nagród w SP10 im. Jana Kasprowicza. Gratulujemy uzdolnionej młodzieży I ich polonistce, pani Joannie Bochat.

dominikao dnia grudzień 16 2019 13:58:38 0 Komentarzy · 225 Czytań · Drukuj
     
     
KONKURS NA KARMNIK ZAKOŃCZONY

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na najładniejszy karmnik dla ptaków, organizowany przez Klub Kopernik w Inowrocławiu. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci i młodzieży na pomoc ptakom w okresie zimowym, rozwijanie wyobraźni przestrzennej i umiejętności manualnych. Karmniki będą służyły ptakom w naszych Solankach
Nagrodzeni uczniowie to:
I miejsce – Mikołaj Zawisza
III miejsce – Damian Kornacki
Wyróżnienia:
Oliwier Kołodziejczyk, Michał Pstrong, Jakub Szczechowicz, Cezary Gimiński, Gabriela Dyrda.
Wszystkim gratulujemy!

dominikao dnia grudzień 16 2019 13:56:05 0 Komentarzy · 189 Czytań · Drukuj
     
     
PODSUMOWANIE KONKURSU RECYTATORSKIEGO

W środę, 11 grudnia odbyło się podsumowanie konkursu recytatorskiego wierszy patriotycznych "Polska moja Ojczyzna", który odbył się w listopadzie z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości oraz 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej.
W konkursie wzięli udział chętni uczniowie klas II i III.Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom, osoby wyróżnione oraz zwycięzcy otrzymali dodatkowo książki. Dyplomy i książki wręczył dyrektor szkoły Pan Ireneusz Zieliński. Zwycięzcami na poziomie klas drugich zostali: Im. - Adam Marciniak kl.2e, IIm. - Kaja Syrek kl.2d, IIIm. - Maria Kamelska kl.2e oraz wyróżnieni: Amelia Olejnik kl.2c, Mikołaj Świderski kl.2c, Urszula Kwaśniak kl. 2d. Zwycięzcami na poziomie klas trzecich zostali: Im. - Zuzanna Kowalczyk kl.3c, IIm. - Nina Bała kl.3a, IIIm. Aleksander Sienkiewicz - kl.3d oraz wyróżnieni: Alex Affeldt kl.3a, Nelly Zakan kl.3d, Filip Moderski kl.3b. Młodym recytatorom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na III edycję konkursu za rok.

dominikao dnia grudzień 12 2019 20:39:30 0 Komentarzy · 317 Czytań · Drukuj
     
     
Kolędowanie

10.09.2019 r. w szkolnej auli odbył się kolejny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Piękne polskie kolędy i wesołe pastorałki wykonali uczniowie klas 0, I, II i III . Na koncert przybyli również rodzice, którzy głośno oklaskiwali występy.Wszystkim udzielił się wesoły, przedświąteczny nastrój.

Felix dnia grudzień 12 2019 18:18:19 0 Komentarzy · 196 Czytań · Drukuj
     
Strona 4 z 111 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Kalendarz
Kwiecień 2020
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew