Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-pierwszoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz
  RODO

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy
  Egzamin ósmoklasisty
  Egzamin gimnazjalisty

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  SPORT
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  E-LEARNING

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 510
Nieaktywowany Użytkownik: 14
Najnowszy Użytkownik: dominikao
 

     
Nauczyciele


>> kliknij by powiększyć <<



W Y C H O W A W C Y


 

RELIGIA

ks. Jacek Wachowski
Renata Czyżewska
JĘZYK POLSKI
Bochat Joanna
Gulańczyk Dorota
Łucka Aleksandra
HISTORIA I WOS
Augustyn Joanna
Zieliński Ireneusz (dyrektor)
JĘZYK NIEMIECKI
Zdyb Magdalena
JĘZYK ANGIELSKI
Gertz Karolina
Matyjasik Agnieszka
Prątnicki Krzysztof
Rosa Marta
JĘZYK ROSYJSKI
Mazurowska Katarzyna
JĘZYK FRANCUSKI
- - - - - - - - -
MATEMATYKA
Adamus Dariusz
Kosińska Ewa
Piskor Monika
FIZYKA
Bogdanowicz Ewa (wicedyrektor)
BIOLOGIA I CHEMIA
Greń Janina (biologia)
Undrul Agnieszka (chemia)
GEOGRAFIA
Pietrzak Aleksandra
MUZYKA
Nadrajkowska Natalia
INFORMATYKA I TECHNIKA
Antczak Ewa
WYCHOWANIE FIZYCZNE
Andrzejewska Elżbieta
Krokowska Małgorzata (wicedyrektor)
Sadowska Dorota
Sytkow Katarzyna
PEDAGOG
Karbowiak Katarzyna
ŚWIETLICA
Nowosielska Ewa
Kopeć Ilona
BIBLIOTEKA
Stefańska Ewa
LOGOPEDIA
Pacholska Alina
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
Ciechanowska Anna
Kulesiewicz Elżbieta
Skonieczna Adriana
Ziółkowska Kamila
Krysińska Beata
Peplinska Ewa
Rozman Alicja
Skrzypczak Lidia
Kulawczuk Ewa
Marszałkowska Ewa
Proszkiewicz Joanna
Rosa Teresa
Stefańska-Graffon Małgorzata
Oczachowska Dominika
     
Kalendarz
Grudzień 2019
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew