Nawigacja
Skrzynka epuap SP 5
  Skrzynka epuap

Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-pierwszoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz
  RODO
  UBEZPIECZENIE
  Deklaracja dostępności

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy
  Egzamin ósmoklasisty
  NAUCZANIE ZDALNE

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  PSYCHOLOG
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa
  BIBLIOTEKA

Życie szkoły:
  SPORT
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  E-LEARNING

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 510
Nieaktywowany Użytkownik: 25
Najnowszy Użytkownik: dominikao
 

     
Dary dla schroniska

15.11 klasą 5c z wychowawcą wybrała się do inowrocławskiego schroniska. Dzieci przywiozły zebrane przez siebie dary w postaci : karmy, ręczników i koców. Pani kierownik schroniska wygłosiła prelekcję, następnie dzieci zwiedziły teren schroniska. Na koniec otrzymały podziękowanie .

dominikao dnia listopad 16 2021 15:50:25 0 Komentarzy · 90 Czytań · Drukuj
     
     
Remont części chodnika i schodów ukończony!

Z radością informujemy, że remontowana części chodnika i schody do segmentu A szkoły zostały przekazane do użytku. Przy okazji dzięki uprzejmości firmy wykonującej prace dokonano uzupełnień na powierzchni boiska. Inwestycja została sfinansowana z budżetu Urzędu Miasta Inowrocławia. Dziękujemy i liczymy na dalsze inwestycje.

Felix dnia listopad 15 2021 19:26:15 0 Komentarzy · 97 Czytań · Drukuj
     
     
Mistrzostwa Polski federacji WADF

6.11.2021 uczennica klasy 7e Emilia Maligłówka, wzięła udział w Mistrzostwach Polski federacji WADF, które rozgrywały się w Białych Błotach. Debiutowała jako solistka w kategorii Contemporary Ballet Begginers Junior Solo Female, zdobywając II miejsce i tytuł wicemistrzyni w danej kategorii.

dominikao dnia listopad 15 2021 14:15:52 0 Komentarzy · 109 Czytań · Drukuj
     
     
Dzień Jeża

Klasy 2a i 2d w roku szkolnym 2021/2022 przystąpiły do III edycji ogólnopolskiego projektu „EKO_SZKOŁA”. Poprzez Eko-projekt kształtujemy ekologiczną świadomość młodego pokolenia. Nasze życie i zdrowie zależy od warunków panujących w środowisku.

10 listopada uczniowie obchodzili Dzień Jeża, czyli święto kłujących ssaków, którym grozi wyginięcie. Podczas zajęć mieli okazję poszerzyć oraz utrwalić swoją wiedzę dotyczącą sposobu życia jeży w ich naturalnym środowisku poprzez wysłuchanie opowiadania oraz obejrzenie filmu o tych zimowych śpiochach. Podczas zajęć plastycznych wykonali jeżowe koszyczki. W klasie oraz na holu segmentu A znajduje się gazetka tematyczna o zagrożeniu wyginięcia tego gatunku zwierząt oraz jak temu zapobiec. Zapraszamy do poczytania. Każdy uczeń zapamiętał w jaki sposób może pomóc, aby zagrożony wyginięciem jeż został wśród nas.

Zróbmy coś razem dla naszej planety. Każda mała rzecz, każdy mały gest, każda mała akacja liczy się, by ratować naszą planetą. A jeżeli małe rzeczy zrobią setki, tysiące czy miliony ludzi… to będzie to już duża rzecz, duży gest i duża akcja. Jest wtedy nadzieja na zmianę, poprawę i lepsze jutro. Razem zawsze możemy więcej!!!!!

dominikao dnia listopad 15 2021 10:21:30 0 Komentarzy · 88 Czytań · Drukuj
     
     
Umiem pływać

Od 6 września do 15 listopada br. uczniowie klasy II a uczestniczyli 2 razy w tygodniu w zajęciach na basenie DELFIN, objętych projektem powszechnej nauki pływania – „Umiem Pływać”. Program ten jest adresowany do uczniów szkół podstawowych z klas I – III w całej Polsce. Zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania. Przez 20 lekcji dzieci zdobywały umiejętności pływackie, miały mnóstwo radości z zabawy w wodzie. „ Umiem pływać” to więcej niż najwyższy stopień podium. To radość rodziców, przepustka do bezpiecznych wakacji i dobrej zabawy w wodzie.

dominikao dnia listopad 15 2021 10:19:03 0 Komentarzy · 87 Czytań · Drukuj
     
     
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w SP nr 5

W przeddzień 11 listopada w naszej szkole zorganizowano uroczystości zawiązane z obchodami
Narodowego Święta Niepodległości. W związku z panującą pandemią w tym roku za pośrednictwem radiowęzła szkolnego dyrektor szkoły Ireneusz Zieliński przedstawił tło historyczne odzyskania niepodległości w 1918r., okoliczności jego uchwalenia, oraz sytuacji w Wielkopolsce i na Kujawach aż do wyzwolenia miasta przez powstańców wielkopolskich w 1919r. Przedstawione zostały informacje dotyczące pochodzenia i znaczenia symboli narodowych. Następnie cała społeczność szkolna w swoich salach odśpiewała hymn państwowy.
Na terenie szkoły udostępniono wystawę, obrazującą twórców niepodległości oraz materiały związane z okresem walki o polski Inowrocław ze zbiorów prywatnych i szkoły. Obchody zorganizowali: Ireneusz Zieliński - dyrektor szkoły, nauczyciele - Tomasz Buzalski, Ewa Stefańska, Samorząd Uczniowski, wychowawcy.
Szkoła uczestniczy w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki ,,Szkoła do hymnu" oraz ogólnopolskiej kampanii BohaterON

Felix dnia listopad 11 2021 17:02:19 0 Komentarzy · 95 Czytań · Drukuj
     
     
SUKCES PLASTYCZNY NATALII!

Miło nam zakomunikować, że nasza uczennica Natalia Żeglicz znalazła się w trójce laureatów konkursu plastycznego promującego szczepienia przeciwko COVID, zorganizowanego przez Urząd Miasta Inowrocławia.
Pan Wojciech Piniewski I Zastępca Prezydenta Inowrocławia wręczył laureatom atrakcyjne nagrody, w tym m.in. tablety. Taki sam sprzęt został także przekazany dla szkoły na ręce dyrektora Ireneusza Zielińskiego, który wręczył nagrodę nauczycielce plastyki - opiekunce uczennicy - Ewie Stefańskiej. Gratulujemy!

Felix dnia listopad 11 2021 16:58:35 0 Komentarzy · 78 Czytań · Drukuj
     
     
SPOTKANIE Z PILOTEM

Dnia 8 listopada, z okazji zbliżającego się Dnia Niepodległości, uczniowie klasy 7"a" i 7"b" uczestniczyli w spotkaniu z żołnierzem- pilotem ppor. Michałem Turko z 56 Bazy Lotniczej w Latkowie. Młodzież została wprowadzona w tajniki historii, związanej z świętem ważnym dla każdego Polaka. W ramach preorientacji zawodowej siódmoklasiści dowiedzieli się także jak można zostać pilotem wojskowym. Wychowawca p. Katarzyna Sytkow wspólnie z uczniami składają serdeczne podziękowania Dowódcy 56 Bazy Lotniczej płk pil. Krzysztofowi Zwolińskiemu za zorganizowanie edukacyjnego spotkania dla młodzieży.

dominikao dnia listopad 10 2021 11:52:35 0 Komentarzy · 98 Czytań · Drukuj
     
     
# SZKOŁA PAMIĘTA

Prawie 11 tys. szkół wzięło udział w akcji #SzkołaPamięta – dziękujemy!


Felix dnia listopad 08 2021 17:18:41 0 Komentarzy · 100 Czytań · Drukuj
     
     
UWAGA KOMUNIKAT!

1. Przypomnienie dotyczące zasad bezpieczeństwa Covid- 19.
W związku z informacjami dotyczącymi czwartej fali pandemii dyrekcja szkoły przypomina o obowiązku dezynfekcji (częstego mycia rąk), zachowywania dystansu oraz noszenia maseczek w pomieszczeniach wspólnych np.: na korytarzach.

W trosce o zdrowie i życie społeczności szkolnej oraz domowników przypominamy o przestrzeganiu ww. zasad oraz o obowiązku informowania szkoły (sekretariat) o nałożeniu kwarantanny oraz potwierdzonych przypadkach zachorowań na Covid-19.

2. Ze względu na prowadzone prace remontowe informujemy, że z dniem jutrzejszym tj. 5.11 br. zostanie udostępnione wejście na teren boiska szkolnego od strony ulicy Błażka (furtka). Jednocześnie wejście do segmentu A jest nieczynne ze względu na trwający remont schodów.

W związku z częściową naprawą nawierzchni nieczynne będzie dotychczasowe wejście na boisko za salą gimnastyczną od ulicy Kiełbasiewicza (furtka i brama będą zamknięte).

Z poważaniem
Dyrekcja Szkoły

Felix dnia listopad 08 2021 17:06:08 0 Komentarzy · 83 Czytań · Drukuj
     
     
Język polski w sali gimnastycznej

Uczniowie kl. 4”d” przekonali się, że dyktando nie musi być nudne, pod warunkiem, że jest to dyktando biegane. Czwartoklasiści dobierali się w pary. Jedna osoba biegła do przeciwległej ściany, gdzie był tekst najeżony wyrazami z ,,ó” i ,,u” i starała się jak najwięcej zapamiętać, żeby podyktować tekst drugiej osobie. Trzeba było nieźle się nabiegać, ale dzięki temu kultura fizyczna i kultura słowa wyrażająca się poprawnym pisaniem jest w formie i normie po takiej lekcji.

dominikao dnia listopad 08 2021 15:39:28 0 Komentarzy · 92 Czytań · Drukuj
     
Strona 3 z 136 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Kalendarz
Grudzień 2021
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew