W piątek, 24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego.  Dla klas młodszych, był to dzień szczególnie ważny. Pierwszoklasiści po raz pierwszy otrzymali świadectwa, a trzecioklasiści żegnali się z dotychczasowymi wychowawczyniami. Wspólne spędzone ostatnie chwile były bardzo wzruszające zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Uroczystość rozpoczęła Pani wicedyrektor Ewa Bogdanowicz. Wygłosiła przemówienie, w którym podsumowała miniony rok szkolny i przekazała podziękowania rodzicom, nauczycielom i uczniom za wytężoną pracę. Życzyła również słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz odpoczynku od nauki. W dalszej części klasa III c zaprezentowała piosenkę o tematyce wakacyjnej, która wprowadziła w radosny nastrój wszystkich uczestników uroczystości. Następnie dzieci wraz z rodzicami oraz wychowawcami udali się do swoich klas. Świadectwa, nagrody i dyplomy dumnie prezentowane były na zdjęciach grupowych i indywidualnych. Radośni i uśmiechnięci uczniowie opuścili mury naszej szkoły na długie dwa miesiące…