Rozpoczęcie nowego roku szkolnego otwiera nowe możliwości   i wyzwania, skłania do podejmowania ambitnych postanowień i wcielania w życie twórczych planów.

                    Z tej okazji życzymy Wam Drodzy Uczniowie, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Wierzymy, że każdy dzień spędzony w szkole będzie dniem przynoszącym nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości spożytkujecie jak najlepiej.

                    Wszystkim pracownikom oświaty życzymy satysfakcji z wypełniania zadań edukacyjnych kształtujących umysły i serca młodych ludzi, wielu sukcesów zawodowych, owocnej współpracy oraz dobrej atmosfery w przyjaznej i bezpiecznej ,,Piątce”.

                                         Dyrekcja

Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu