Jak to w życiu bywa, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Dziś ostatni dzień szkolnych półkolonii. Lato w pełni, a to oznacza, że dzieci za chwilę cieszyć się będą drugą częścią wakacyjnej przerwy od szkoły. Co za tym idzie, większość z nich wyjedzie na wczasy z rodzicami, przeżyje swoje małe przygody, odpocznie. Dzisiejszy dzień naszych półkolonii to rozgrywki sportowe, gry zespołowe, zabawy z piłką. Oczywiście nie zabrakło też zajęć plastycznych, muzycznych, tematycznych. Był też u nas gość z sanepidu, który opowiedział o bezpiecznym wypoczynku. Kolorowanki dopełniły całości. Ostatni dzień to podsumowanie wspaniałego czasu spędzonego na wyjazdach, warsztatach, grach i zabawach. Pisząca te słowa serdecznie dziękuje za magiczny czas tak wspaniale zaplanowany przez kierownika wypoczynku – panią Kamilę Ziółkowską, za opiekę wykwalifikowanej kadry oraz za uśmiechy na twarzach dzieci, bo przecież to w naszej pracy jest najważniejsze.